Jdi na obsah Jdi na menu
 


VRH C

22. 12. 2016

VRH "C" Awedante - výběrový vrh

krytí  :       18.12.  a 20.12. 2016  

sono :      10. leden 2017 - potvrzená březost

termín porodu :    18. únor 2017

k odběru :  po 10. dubnu 2017 - VŠECHNA JSOU JIŽ V NOVÝCH DOMOVECH

Kalendář březosti

1x černý pes,  2x znakatý pes,  3x plavý pes,

 1x plavá fena, 3x znakatá fena 

FOTO společné zde

FOTO - jednotlivá štěňata zde

Info o jednotlivých štěňatech zde

18.2.2017 po obědě ve 12:50 hod přišel na svět první plavý pejsek - zelená mašle s váhou  530g, další na svět vykoukl ve 13:05 znakatý pes - bez mašle s váhou 550g, ve 14:35 se narodila první znakatá fenka - s váhou 470g - dostala žlutou mašli, další byla po 5 minutách opět znakatá fenka - 410g - s červenou mašličkou a za další půl hodiny v  15:15 následoval černý pes  - modrá mašlička a váha 490g, v 16:35 další pejsek - 540g a dostal oranžovou mašličku - původně jsme si mysleli, že je černý, ale po podrobném ohledání jsme druhý den zjistili, že je znakatý, v 17:05 opět pejsek, tentokrát plavý - 590g s fialovou mašli, po 1 hodině - v 18:00 se narodil opět plavý pes - 590g - tenhle je bez mašličky a další plavý mimino je tentokrát fenka v 19:30 - váha 550g a bez mašličky, poslední štěňátko vykouklo na svět ve 21:35 - znakatá fenka s váhou 470g a tahle poslední princezna dostala růžovou mašličku.

Matka štěňat :

J. Ch., Ch. ČR Angie Coras Garden

matka: Cora von Philippsdorf

otec: Artur z Duhového kopce (šampion ČR, SR, CAC, Nv, r. CACIB, zkoušky: RH-E, RH-FLA, RH-TA, ZOP, ZPU1, ZZP2, ZZZ

výstavy: Klubová vítězka 2012,  čekatelka šampiona IHF , Nejlepší mladý plemene 2011,  Juniorská šampionka ČR,  čekatelka šampiona ČR,  čekatelka šampiona SR,  čekatelka šampiona AT,  CAC Maďarsko,  celkem 10 x titul CAC.   CACIB Rakousko,  res. CACIB Slovenko,  výborná 3 na Světové výstavě v Salcburku.              Vždy s umístněním.

zkoušky a závody:  ZZO, ZOP, ZPU1, ZM, BH, IPO VO, UPr1, ZVV 1, IPO1, FPr 1,  1. místo na mistrovství hovawart klubu 2011 v kategorii ZPU1,  3. místo na mistrovství hovawart klubu 2012 v kategorii ZM,  13. místo na závodě o Zmrzlou vranu 2012, kategorie ZPU1,  1. místo v závodě Pro sport Cup 2012, kategorie poslušnost ZVV1Více zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

J. Ch., Ch. ČR Angie Coras Garden

matka: Cora von Philippsdorf

otec: Artur z Duhového kopce (šampion ČR, SR, CAC, Nv, r. CACIB, zkoušky: RH-E, RH-FLA, RH-TA, ZOP, ZPU1, ZZP2, ZZZVíce zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

 Anttara Black Awedante

tara-mala.jpg Výběrová třída chovnostitara-postoj-----mala.jpg

   Junior šampionka ČR

   Šampiona ČR

   výstavy - vždy výborná s umístněním.

  Složené zkoušky a závody : 

 národní řád :  ZZO, ZZO1, ZPS1 

 mezinárodní řád : BH, UPr1, UPr2, FPr1, FPr 2

 zkoušky KJ Brno : ZOP, ZPU1, ZPU-S      záchranářské zkoušky: ZZZ a canisterapeutická zkouška

1. místo - Zručský pohár 2016 - kategorie ZZO1    18. místo v soutěži   Nejúspěšnější pracovní hovawart  ČR roku 2015

3. místo - Zručský pohár 2015   - kategorie ZZO1    

5. místo - O plzeňský korbel 2015   - kategorie ZOP  

Zdraví  : DKK  0/0 , DLK  0/0 ,OCD (-/-)

               Oftalmologické vyšetření - bez nálezu

matka Anttary : Cailin Sun Kesidy

otec Anttary :    Cyrol Bukový háj

výstavy: Klubová vítězka 2012,  čekatelka šampiona IHF , Nejlepší mladý plemene 2011,  Juniorská šampionka ČR,  čekatelka šampiona ČR,  čekatelka šampiona SR,  čekatelka šampiona AT,  CAC Maďarsko,  celkem 10 x titul CAC.   CACIB Rakousko,  res. CACIB Slovenko,  výborná 3 na Světové výstavě v Salcburku.              Vždy s umístněním.Více zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
                                  

Anttara je stejně jako její matka Cailin výstavně, ale převážně pracovně vedená fenka, což dokazuje 12 všestranných složených zkoušek z výkonu viz. odkaz zkoušky a závody a v odkazu výstavy je její úspěšná výstavní kariéra, kde byla vždy od rozhodčích velmi kladně hodnocena. 

Anttarku jsem si vybrala z prvního vrhu její velmi úspěšné mamči jako velmi nadějnou pokračovatelku chovu a nemýlila jsem se. Tara, jak ji doma říkáme je stejně akční na míčky jako Cailin a podědila také mamky eleganci pro výstavní mola.

Taruška je velmi temperamentní fenka, velký závislák na lidské členy smečky. Strašně ráda cestuje, poznává nové lidi a miluje procházky. Nejcharakterističtější je pro ní nošení míčku a všech možných klacíků, šišek a prostě všeho za čím je možné běžet a také se o to přetahovat s Caillin.

S Tarou se také věnujeme sportovní a záchranářské kynologii, ve které nejvíc vyniká ve velmi pěkné a přesné poslušnosti a vypracování stop. Jako další aktivitu jsme přibrali canisterapii - léčba psem - docházíme mezi dětičky a starší nemocné lidi, kde rozdáváme radost z pohlazení a oblíznutí.

Je to naše druhé "černé" sluníčko - velmi šikovná a nadaná i když ji v těle hrají všichni čerti, má obrovskou chuť do práce. Pro míček a pochvalu by se přetrhla a proto se s ní velmi dobře pracuje. Je hodně podobná své mamče Cailin i když je to takový dáblík. přesto je  to úžasná fenka, kamarádka, prostě pes, jakého si každý přeje.

    

Jako taťuldu jsme po zralé úvaze vybrali mladého a i velmi nadějného psa Leroye v.d. Hofreite, který pochází z prestižní německé CHS, která klade důraz na zdraví, povahy a pracovní upotřebitelnost svých odchovů, matkou Leroye je - Josy v.d.Hofreite / IPO 3 , FH2 / otcem je multi šampion Leo v. Hause Luka.

Leroy - domácky Roy Je mladý pes, který má před sebou skvěle našlápnutou kariéru, jak na poli výstavním tak především jeho pracovní nasazení nás těší.  Roy je zdravý a velmi akční pes se zajímavým rodokmenem, úžasnou povahou a jako bonus je v jeho rodokmenu řada zdravých, šikovných a pěkných předků.

 

Otec štěňat :

Leroy v.d. Hofreite

roy-2-----kopie.jpgVýběrová třída chovnosti

roy-3-----kopie.jpgŠampion PL

Šampion SK
čekatel českého, rakouského a německého Šampiona 

 

Zkoušky a závody : 

  národní řád :  ZM   mezinárodní řád : BH,

  v přípravě na IPO1-3 

výstavy : BOB, BOS, BOJ, CWC, CAC, CACA, nejlepší pes plemene

 

Zdraví  : DKK  0/0 , DLK  0/0 ,OCD (-/-), DM-genotyp N/N

               Oftalmologické vyšetření - bez nálezu

matka Leroye :  Josy v.d. Hofreite

otec Leroye :    Leo v. Hause Luka

odkaz na  stránky Leroye zde 

 

 Naše chovatelská stanice má jako prioritu především odchov zdravých, povahově vyrovnaných a exteriérově i pracovně úspěšných hovawartů.  Proto tak pečlivě vybíráme k naší fence odpovídajícího partnera.  Majitelé štěňátek se vždy na nás mohou kdykoliv s jakýmkoliv psím problémem obrátit..(od informací o plemeni, výchově, výcviku, výživě i účasti na výstavě, až po zařazení do chovu)

Trvalý kontakt s majiteli našich štěňátek vždy velmi vítáme a pro Awedanťáky pořádáme společná setkání - více na stránkách.

Máme úspěšně odchován vrh A a B, kde se narodili úspěšní a povahově vyrovnaní hovíci, kteří se neztratí jak na výstavních molech tak i v pracovních aktivitách. Věřím, že jejich noví majitelé jsou všichni naprosto spokojeni.

Pokud máte zájem o štěnda z vrhu C neváhejte, prohlédněte si moje stánky,

okoukněte jak úspěšní a akční jsou rodiče a jaká úžasná jsou A-čková i B-čková štěnda,  a ozvěte se.
Protože pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, můžete si je předběžně po narození zamluvit a po zaplacení zálohy závazně rezervovat. Podrobné informace na tel. 737315367 nebo na e-mail: e.hajsmanova@volny.cz.