Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

VRH "D" Awedante - výběrový vrh

 

krytí  :        6.9. 2019

sono :      1.10. 2019 - potvrzená březosti           kalendář březosti

termín porodu :   kolem 10 listopadu

k odběru :     leden 2020

 

 

Matka štěňat :

J. Ch., Ch. ČR Angie Coras Garden

matka: Cora von Philippsdorf

otec: Artur z Duhového kopce (šampion ČR, SR, CAC, Nv, r. CACIB, zkoušky: RH-E, RH-FLA, RH-TA, ZOP, ZPU1, ZZP2, ZZZ

výstavy: Klubová vítězka 2012,  čekatelka šampiona IHF , Nejlepší mladý plemene 2011,  Juniorská šampionka ČR,  čekatelka šampiona ČR,  čekatelka šampiona SR,  čekatelka šampiona AT,  CAC Maďarsko,  celkem 10 x titul CAC.   CACIB Rakousko,  res. CACIB Slovenko,  výborná 3 na Světové výstavě v Salcburku.              Vždy s umístněním.

zkoušky a závody:  ZZO, ZOP, ZPU1, ZM, BH, IPO VO, UPr1, ZVV 1, IPO1, FPr 1,  1. místo na mistrovství hovawart klubu 2011 v kategorii ZPU1,  3. místo na mistrovství hovawart klubu 2012 v kategorii ZM,  13. místo na závodě o Zmrzlou vranu 2012, kategorie ZPU1,  1. místo v závodě Pro sport Cup 2012, kategorie poslušnost ZVV1Více zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

J. Ch., Ch. ČR Angie Coras Garden

matka: Cora von Philippsdorf

otec: Artur z Duhového kopce (šampion ČR, SR, CAC, Nv, r. CACIB, zkoušky: RH-E, RH-FLA, RH-TA, ZOP, ZPU1, ZZP2, ZZZVíce zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

 Anttara Black Awedante

tara-mala.jpg 

Výběrová třída chovnostitara-postoj-----mala.jpg

 

 Junior šampionka ČR

 Šampionka ČR

 Grand šampion ČR  

 Šampion ČMKU 

 výstavy - vždy výborná s umístněním.

 

 

 

Složené zkoušky : 

celkem složeno 22 zkoušekyes

národní řád :  ZZO, ZZO1, ZZO2, ZPS1 

mezinárodní řád : AD, BH, UPr1, UPr2, UPr 3, FPr1,

FPr 2, FPr 3, IFH-V, IFH 1

zkoušky KJ Brno : ZOP, ZPU1, ZPU-S  

Obedience : OB-Z , OB 1/2x/

záchranářské zkoušky:  ZZZ 

a složena i Canisterapeutická zkouška

 

Úspěchy na závodech : 

 1. místo - Zručský pohár 2016, 2017 a 2018 - 3 x obhájila první místo !!!!!   

18. místo v soutěži   Nejúspěšnější pracovní hovawart  ČR roku 2015

 5. místo v soutěži   Nejúspěšnější pracovní hovawart  ČR roku 2016

 3. místo - Zručský pohár 2015   - kategorie ZZO1    

 5. místo - O plzeňský korbel 2015   - kategorie ZOP  

 

Zdraví  : 

DKK  0/0 , DLK  0/0 ,OCD (-/-) , DM N/P

Oftalmologické vyšetření, štítná žláza - bez nálezu

  

matka Anttary : Cailin Sun Kesidy

otec Anttary :    Cyrol Bukový háj

výstavy: Klubová vítězka 2012,  čekatelka šampiona IHF , Nejlepší mladý plemene 2011,  Juniorská šampionka ČR,  čekatelka šampiona ČR,  čekatelka šampiona SR,  čekatelka šampiona AT,  CAC Maďarsko,  celkem 10 x titul CAC.   CACIB Rakousko,  res. CACIB Slovenko,  výborná 3 na Světové výstavě v Salcburku.              Vždy s umístněním.Více zde: http://hovawart-angie.webnode.cz/stenata-puppies/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz
                                  

 

Anttara je stejně jako její matka Cailin výstavně, ale převážně pracovně vedená fenka, což dokazuje 22 všestranných složených zkoušek z výkonu viz. odkaz zkoušky a závody a v odkazu výstavy je její úspěšná výstavní kariéra, kde byla vždy od rozhodčích velmi kladně hodnocena. 

Anttarku jsem si vybrala z prvního vrhu její velmi úspěšné mamči jako velmi nadějnou pokračovatelku chovu a nemýlila jsem se. Tara, jak ji doma říkáme je stejně akční na míčky jako Cailin a podědila také mamky eleganci pro výstavní mola.

Taruška je velmi temperamentní fenka, velký závislák na lidské členy smečky. Strašně ráda cestuje, poznává nové lidi a miluje procházky. Nejcharakterističtější je pro ní nošení míčku a všech možných klacíků, šišek a prostě všeho za čím je možné běžet a také se o to přetahovat s Caillin.

S Tarou se také věnujeme sportovní a záchranářské kynologii, ve které nejvíc vyniká ve velmi pěkné a přesné poslušnosti a vypracování stop. Jako další aktivitu jsme přibrali canisterapii - léčba psem - docházíme mezi dětičky a starší nemocné lidi, kde rozdáváme radost z pohlazení a oblíznutí. Také se věnujeme Obedienci - přesná poslušnost.

Je to naše druhé "černé" sluníčko - velmi šikovná a nadaná i když ji v těle hrají všichni čerti, má obrovskou chuť do práce. Pro míček a pochvalu by se přetrhla a proto se s ní velmi dobře pracuje. Je hodně podobná své mamče Cailin i když je to takový dáblík. přesto je  to úžasná fenka, kamarádka, prostě pes, jakého si každý přeje.

   

Jako taťuldu jsme po zralé úvaze vybrali mladého a i velmi nadějného psa Leroye Aldeon, který pochází z prestižní slovenské CHS Aldeon Pavla Kusky, kterého znám již léta a jeho vrh L je naprosto excelentní. Pavel jako letitý chovatel HW klade důraz na zdraví a povahy svých odchovů, matkou Leroye je - úžasná Djamila Aldeon, otcem je krásný a šikovný rakouský plemeník Flocky Eilleen.

Leroy - domácky Leo Je mladý pes, který má před sebou skvěle našlápnutou kariéru, jak na poli výstavním tak především jeho pracovní nasazení nás těší. Leo je zdravý a velmi akční pes se zajímavým rodokmenem, úžasnou povahou, která je vidět na jeho vztahu k dětem na různých předváděcích akcí a i při společných rodinných aktivitách jeho páníčka  a jako bonus je v jeho rodokmenu řada zdravých, šikovných a pěkných předků.

Anttara má už jeden excelentní vrh s úžasným psem shodou okolností stejného křestního jména, a tak doufám, že i tahle štěňata budou dělat čest svým úžasným rodičům .

 

 

 

Otec štěňat :

Leroy Aldeon

     leo-postoj.jpg            

  Šampion mladých SK

  Šampion SK

  Slovenský klubový šampion
 

  Datum narození:   16. 5.2016
  Bonitační kód:       5AO5R/AAA

 

 

leo-zepredu.jpg

Složené zkoušky : 

BH-SK, BH-VT,

ZOP, BVK, RH-FLV

 

výstavy :  

BOS, BOJ, CAJC, CAC, CACIB

 

Zdraví  : 

DKK  0/0 , DLK  0/0 ,OCD (-/-)

DM-genotyp N/N

Oftalmologické vyšetření - bez nálezu

 

matka Leroye :  Djamila Aldeon

otec Leroye :   Flocky Eilleen , zde

odkaz na databázi Leroye zde